Гришо Димитров победи още един испанец в Монте Карло!

За Жената
Звезди
4103
Източник: блиц

Григор Димитров победи испанеца Алберт Рамос с 4:6, 6:3, 6:4 в среща от втория кръг на турнира в Монте Карло.
Двубоят започна лошо за Григор Димитров и той допусна пробив още в първия гейм, след което Рамос спечели сервиса си и поведе с 2:0. Гришо успя да вземе своя гейм за 2:1, след като не остави съперника си да вземе нито една точка.

В следващите два гейма Димитров и Рамос спечелиха геймовете, в които сервират за 2:3 в полза на испанеца. Димитров опита да пробие съперника в шестия гейм, но неточности в завършека на разиграванията го лишиха от успех - 2:4 в полза на съперника му. Последва експресна победа на нула в седмия гейм и резултатът стана 3:4. Рамос взе сервиса си за 5:3, а Димитров своя за 5:4. Испанецът не сгреши в последния гейм за сета и взе победата с крайното 6:4 за около 40 минути игра